Jak vypnout Thumbnails ve Windows 10

06.08.2020

Ačkoli žijeme v době rychlých počítačů hodně lidí používá vyměnitelné nebo síťové disky. Kdy je pak potřeba tyto úložiště procházet velmi často je to velmi zdlouhavé a uživatelé to může přivádět k šílenství – zejména pokud musíme čekat na načtení každého nového souboru do Průzkumníka souborů. Naštěstí je snadné urychlit procházení souborů úplným zakázáním miniatur. Zde je návod. (Pokračování textu…)

Jak ukončit „Nouzový režim“ ve Win10?

23.07.2020

Spuštění systému Windows 10 v nouzovém režimu se může hodit, pokud např.  nemůžete spustit systém normálně a je třeba udělat úpravu systému, odebrat ovladače nebo programy, které zabraňují klasickému spuštění. Níže naleznete návod jak se z nouzového režimu dostanete zpět do klasického režimu. (Pokračování textu…)

Jak přemapovat nefungují klávesu ve windows 10?

03.07.2020

Může se to stát komukoli.. prostě z nenadání se ocitneme v situaci, kdy nám přestane fungovat často používaná klávesa na klávesnici a nemáme hned po po ruce jinou, abychom mohli pokračovat v práci. (Pokračování textu…)

Zobrazení záložek prohlížeče Edge v přepínači oken.

02.07.2020


Zkratka Alt + Tab je užitečná pro přepínání mezi okny, ale do současnosti s ní nešlo procházet otevřené záložky prohlížece. Windows 10 brzy uvolní aktualizaci, která právě tuto funkci bude obsahovat a zobrazí vám všechny otevřené  záložky z prohlížeče Edge společně Vašemi otevřenými  okeny. (Pokračování textu…)

Nejlepší antivir pro Win10, je dostačující Windows Defender?

25.06.2020

Narozdíl od Windows 7 není nutné do systému Win10 nutně instalovat antivirovou ochranu. Od systému Windows 8 je již vestavěný antivirový program Windows Defender. Je tento software dostačující ochrana vašeho PC? (Pokračování textu…)

Kontakty