Nejlepší způsoby jak uvolnit místo na disku u Win10

14.08.2018

Jak uvolnit místo na pevném disku v systému Windows 10? Pokud máte nedostatek místa na disku, tento článek vám ukáže několik  způsobů jak se zbavit nechtěných souborů, aplikací nebo her, které nám pomůžou uvolnění vytoužené místo na pevném disku. (Pokračování textu…)

Jak vytvořit instalační USB disk pro Windows 10?

10.08.2018

Jak tedy vytvořit instalační medium? Jednoduše..

Jistě jste se dostali do situace, kdy jste potřebovali přeinstalovat stávající operační systém ať už to bylo tím, že se systém zasekával, zpomaloval nebo tím, že byla nainstalována jen 32bit kopie Windows a nebyli jste schopni využít systém na plno. (Pokračování textu…)

Proč se nemůžu připojit k Nasu, SMB error?

23.07.2018

Jak a proč zakázat podporu protokolu SMB1 ve Windows SMB je síťový souborový protokol, určený pro sdílení souborů a tiskáren mezi počítači v síti. Z důvodu bezpečnosti je  protokol SMB verze 1.0 v nejnovějších verzích systému windows 10 zakázán, protože jeho chyb často využívají  využívá např. ransomware WannaCrypt nebo EternalRocks. V případě, že v počítačové síti vzájemně nesdílíte soubory a tiskárny  (Pokračování textu…)

Amplifi HD, aneb jak pokrýt wifi celý dům!

29.06.2018

Amplifi HD je nový doplněk k rostoucímu seznamu síťových routerů Wi-Fi, které využívají další opakovače Wi-Fi signálu. Ty následně pomáhají rozšiřovat bezdrátovou síť v celé domácnosti. Tento typ routeru se stává stále oblíbenějším, protože je snadné nastavit a efektivně zajistit, aby všechny přístroje (Pokračování textu…)

Nejlepší WiFi Router 2018

28.06.2018

AmpliFi_HD

Na základě našich hloubkových testů a recenzí více než 15 směrovačů je Linksys WRT1900ACS (5 200Kč – Heureka) nejlepší volbou díky své vysoké propustnosti a rozsáhlým monitorovacím nástrojům. Pokud na něj nemáte rozpočet tak byste měli zvážit také  Netgear R6220 (1580Kč – Heureka), který nabízí vítané funkce, jako je rodičovská kontrola, spolu s pevným výkonem je cenově dostupným  routerem. (Pokračování textu…)

Kontakty

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo potřebujete pomoc, tak nás prosím neváhejte kontaktovat!